czas wolny

Zegarek jako fantastyczny prezent

Zegarek jako fantastyczny prezent

(...) fantastycznym prezentem może być na przykład zegarek - przyda się on z pewnością każdemu. W ofertach producentów znaleźć można wielofunkcyjne zegarki elektroniczne, które oprócz pokazywania godziny mają także funkcję pomiaru temperatury w pomieszczeniu, w którym stoi, a (...)

Czas na fitness!

Czas na fitness!

(...) Siedzący tryb życia, stresująca praca, częste podróże samochodem, niezdrowe odżywianie... Przy takim stylu życia każda osoba myśląca o swoim zdrowiu i dobrym samopoczuciu powinna zwrócić uwagę na zapewnienie swojemu organizmowi codziennej dawki ruch. Możliwości jest wiele: bieganie, basen, rower, spacery z psem - każdy może wybrać coś dla (...)

Ulotne chwile na papierze

Ulotne chwile na papierze

(...) W dobie rozwoju technologii, cyfrowe aparaty fotograficzne stały się codziennością. Oferują o wiele szersze możliwości niż aparaty analogowe - tryby tematyczne, różnorakie efekty oraz niemal nieograniczone miejsce na zdjęcia, zależące wyłącznie od pojemności karty pamięci.Warto jednak zastanowić się, czy utrwalone w formie cyfrowego pliku wspomnienia pozostaną z nami na zawsze. Nie ukrywajmy - technologie, nawet te najbardziej